Anyone in Czechia?

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Jonny_234
    Junior Member
    • Mar 2022
    • 5

    Anyone in Czechia?

    Hi, so I wonder if there is anyone from Czechia, near Brno would be even better. Im looking for some friends. I would preffer a lady friend, but everybody is welcome. Maybe we could meet up one day
  • bigloonfucker
    Punk member
    • Nov 2023
    • 57

    #2
    I think my reply is too late. I'm from Czech rep. Já jsem ale z Mostu, do je docela daleko do Brna.

    Comment

    • Jonny_234
      Junior Member
      • Mar 2022
      • 5

      #3
      To vubec nevadí, rád si popíšu s někým od nás, i když bydlí trochu dál, pořád lepší než třeba Amerika a tak jestli máš zájem, klidně mi napiš zprávu nebo mi klidně napiš rovnou na discord: jonny_678

      Comment

      • bigloonfucker
        Punk member
        • Nov 2023
        • 57

        #4
        Já jsem na měkký věci. Nafukovacky mě dřív braly, ale poslední dobou mi přijde materiál moc tvrdý. Existujou weby co se specializujou na SOFT nafukovajdy, ale to bych musel mít účet v bance, a to nechci. Já jedu ve velkých latex balonkach, který u nás prodává jen smartballoons z Brna. Nebo mě taky baví sex s tpr balonama. Ale ty zase praskaj. Zlatej gral je pro mě výrobce latex. balónů the balloon vault, který se specializujou na looners a jejich balóny jsou vychytaný. Ale opět - nutnost mít účet. Asi si ho budu muset založit. Jaký jsou vaše zkušenosti, preference, doporučení? Normálně bych se o tom styděl mluvit, ale tady jsem inkognito... Budu se těšit že někdo odepíše. Filip​​​​​​ ​​​​​

        Comment

        • shrr1200
          Junior Member
          • Aug 2021
          • 15

          #5
          Ahoj, já jsem býval na gymnastické míče, později na nafukovací hračky (kosatky, kruhy, míče a spol.), skakaci míče a ted začínám i s velkými balonky. Budu rád za výměnu zkušeností, tipů a rád pokecám. Buď tady nebo na discordu (nick: shrr1200).

          Comment

          Working...